Nejoblíbenější kategorie

Posíláme zdarma

objednávky nad 799 Kč

Rychlé odeslání

každý všední den do 24h

Výdejní místo

těšíme se v Kroměříži

Férové ceny

za kvalitní zboží

Novinky

Chovatelské potřeby pro pejsky

Jsme specialisté na chovatelské potřeby a oblečky pro malé psy.  S ohledem na maximální spokojenost zákazníka nabízíme kvalitní psí potřeby za příznivé ceny.

Každý pejsek si zaslouží tu nejlepší péči, kterou mu můžete dopřát díky našim výrobkům. Náš sortiment zahrnuje stylové a elegantní zimní oblečky pro psy, zejména bundy pro psy a mikiny pro psy, které ocení každý chovatel, který nechce svého psího miláčka trápit v nepříznivém počasí. Výrobky jsou ušity z funkčního materiálu odolnému vůči povětrnostním podmínkám, dešti i sněhu.

Aby každá procházka potěšila nejen pejska, ale i chovatele, nabízíme vodítka pro psy, obojky pro psy a také velice oblíbené postroje pro psy. Protože si pejsek po každé procházce zaslouží trochu odpočinku a potěšení, jistě oceníte také naše komfortní pelechy pro psy, hračky pro psy a pamlsky pro psy.

Každý pejsek je právoplatným členem rodiny a nejednou ho bereme s sebou i na různé slavnostní příležitosti. I na tyto situace jsme připraveni a pro pejsky máme připraveno také oblečení pro tyto slavnostní chvíle. Například náš motýlek pro psy udělá z vašeho čtyřnohého miláčka skutečného krasavce.

Proč u nás nakupovat?

Těšíme se stále větší oblibě u našich zákazníků. Díky jejich pozitivnímu hodnocení se nám podařilo získat certifikáty kvality a hodnocení zákazníků. Potřeby pro psy nabízené za velice příznivé ceny se snažíme doručit v co možná nejkratší době. Snažíme se vyjít každému zákazníkovi vstříc a nabízíme možnost telefonického objednání, i objednání přes e-mail.  Na naší zákaznické lince jsme připraveni kdykoliv poradit a zodpovědět vaše případné dotazy.

Vážení zákazníci,

máme OTEVŘENO a všechny Vaše objednávky budou odeslány bez zpoždění během 24 hodin každý všední den. Doporučujeme volit platbu za objednávku předem, aby jste omezili kontakt při doručení objednávky. V případě, že nemáte možnost platit předem, tak posíláme na DOBÍRKU.

Děkujeme za Vaši přízeň

Tým vsepropejska.cz