, ,

Bílé kožené vodítko pro psa 120|220cm

Tabulka velikostíPoštovné?Výměna zboží?
  • Pravá kůže
  • Kvalitní ruční práce
  • Velikost 220 cm má možnost zkrácení vodítka přepínáním

Náš sortiment zboží je obohacen i o jedinečná vodítka pro psy, která se stanou nepostradatelnou složkou při procházce s Vaším pejskem. Kvalitní materiál ohromí nejednoho milovníka psých doplňků. Naše vodítko pro psa je vyrobeno z unikátní hovězí kůže.

Dostupnost:

Skladem 2 ks

Zrušit výběr
Tabulka velikostí

Náš sortiment zboží je obohacen i o jedinečná vodítka pro psy, která se stanou nepostradatelnou složkou při procházce s Vaším pejskem. Kvalitní materiál ohromí nejednoho milovníka psých doplňků. Naše vodítko pro psa je vyrobeno z unikátní hovězí kůže, která Vám umožní udržet „na uzdě“ i toho největšího divocha. Okraje vodítka jsou prošity jemnou nití, která vodítku dodá výjimečnost. Efektní vzhled je doplněn barevnou kůží, která je pouze z jedné strany vodítka. Každé vodítko má kovovou karabinku, kterou jednoduše připnete k jakémukoliv obojku pro psa.

Nejdelší kožené vodítko pro pejsky s délkou 220 cm také vyniká praktickou stránkou. Jsou na něm umístěny kovové háčky, které Vám dovolí si délku vodítka buď zmenšit, nebo zvětšit díky kovové karabince. Můžete tak svému pejskovi dát větší volnost, anebo ho držet a to doslova zkrátka.

Katalogové číslo: - Kategorie: , ,

0 recenzí

0.0
0
0
0
0
0

Napište recenzi o Bílé kožené vodítko pro psa 120|220cm.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.