, , , , , , , , , ,

Černá taška pro psa přes rameno Noble Pet

Tabulka velikostíPoštovné?Výměna zboží?
  • Střih tašky – přes rameno
  • Material – síťovina a PVC
  • Nastavitelný popruh
  • Lehce omyvatelná
  • Praní v pračce při maximální teplotě 30 °C

Dostupnost:

Skladem 5 ks

Zrušit výběr
Tabulka velikostí

Taška pro psa je skvělým pomocníkem při cestování, nakupování nebo při delších vycházkách. Taška je určena pro malé pejsky, kteří neradi zůstávají sami doma. Díky širokému popruhu je velice pohodlná. Taška je ušita ve sportovním stylu. Materiál je velice praktický, snadno omyvatelný a vhodný i pro praní v pračce.

Materiál

Taška pro psa je vyrobena z PVC a ze síťoviny. Tašku lze snadno omýt i prát v pračce a díky síťovině nemusíte mít strach z nedostatku vzduchu uvnitř.

Zapínání

Taška pro psa je opatřena zipem, proto nemusíme mít strach, že by nám pejsek z tašky vypadnul.

Funkčnost

Taška pro psy poskytne úkryt malým pejskům, kteří nás tak mohou bez problémů doprovázet na cestách. Taška je také pohodlným úkrytem pro unavené psí tlapky na delších vycházkách přírodou nebo do města. V případě ušpinění lze tašku prát v pračce nebo ručně omývat. Délku popruhu je možné libovolně regulovat dle potřeby.

Barvy

Tabulka velikostí

Co všechno u pejska měříme?

  1. Délku těla pejska měříme od začátku krku, až po ocásek. Naměřená velikost by měla být o 3 – 5 centimetrů menší, než je délka tašky
  2. Výšku pejska měříme v leže, protože bude pejsek při nošení v tašce ležet. Stejně jako u délky necháme pejskovi trošku prostoru – cca 3 – 5 cm.

Tip na závěr!

Pokud kupujete svou první tašku, tak vyzkoušejte pejska dát například do plážové tašky či větší kabelky. Díky tomu budete mít lepší představu o rozměrech nové tašky pro psa.

Délka taškyVýška taškyŠířka tašky
38 x 22 x 10 cm38 cm22 cm10 cm
48 x 28 x 14 cm43 cm26 cm14 cm

0 recenzí

0.0
0
0
0
0
0

Napište recenzi o Černá taška pro psa přes rameno Noble Pet.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Další barevné varianty