, , , ,

Maskáčový sportovní postroj pro psa

Tabulka velikostíPoštovné?Výměna zboží?
  • Sportovní design
  • Kvalitní provedení
  • Nastavitelná velikost
  • Kšíry se lehce nasazují
  • Bezpečnostní přesky
  • V horní části uchycení na vodítko a ruku

Dostupnost:

Není skladem

Zrušit výběr
Tabulka velikostí

Vydrží opravdu velkou zátěž. Ano, řeč je o Vašem pejskovi i tomhle postroji. Super odolný materiál se nenechá zahanbit a ubrání se i nejusilovnějšímu tahači.

Dejte sbohem obojkům. Od teď s Vaším tvrdohlavcem už nebudete zápasit. Psí kšíry přes něj stačí jen přehodit a zacvaknout, přezky se totiž dají rozepnout na přední a zadní části. Postroj vhodný pro velkého i malého psa se vyznačuje velkou pevností díky už tak silné oxfordské látce, polstrování a prošívání. Kšíry jistí také kovové D kroužky, které vzhledem ke svému tvaru drží na místě. Jejich umístění uprostřed hřbetu zajišťuje pohodlné nošení, protože tlak při zatažení za vodítko se rozprostírá po celé ploše postroje.

Postroj pro psa na běhání oceníte, patří-li Váš rošťák k těm aktivnějším. Všitá ručka uprostřed postroje umožňuje psa rychle usměrnit nebo ho nechat poklusávat po Vašem boku. Prošívání reflexní nití po celé délce postroje zvyšuje bezpečí pejska i v noci, kdy je vidět na velkou dálku.

Nastavitelné zadní a přední popruhy u postroje na psa se přizpůsobí každé velikosti a tvaru těla. Na Vás už zůstává jen doladění vzhledu postroje s charakterem Vašeho miláčka: maskáčového pro dobrodruhy, červeného pro parádníky nebo neutrálního černého.

Tabulka velikostí

Obvod hrudníkuObvod krku
45 x 51 cm40 – 48 cm
52 x 60 cm45 – 54 cm
63 – 70 cm54 – 67 cm
72 – 91 cm60 – 70 cm

0 recenzí

0.0
0
0
0
0
0

Napište recenzi o Maskáčový sportovní postroj pro psa.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Garance dodání do Vánoc pro objednávky přes zásilkovnu, DPD a doručení zdarma. Skrýt